• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/hastamakaryolasi
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
 • https://www.twitter.com/cetin_medikal
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir
 • https://www.youtube.com/@cetinmedikal1047

WhatsAppFacebookInstagramEmailPinterestKonum

Buca Hasta Yatağı Kiralama ve Satış

Hasta Karyolası ve Yatağı Buca

Buca'da hasta yatağı kiralamak veya satın almak için hasta yatağı hattımızı arayabilirsiniz: 0232 445 01 05. 7/24 hasta yatağı bilgisi edinebilmek için 0507 125 62 21 numaramız açıktır.

 • Buca'da hastası olan müşterilerimiz için motorlu hastane ve ev yataklarımız bulunur. 2 motorlu hasta yatağı, 2 motorlu hastane yatağı, 3 motorlu hastane yatağı  ve 4 motorlu ev yatağı modellerimiz vardır.

 • Hastane yatakları yalnızca hastanede yatan hastalar için değildir. Hastaneden çıkan hastanın evde de kullanabilmesi için üretilir.

 • Evde tedavisine devam eden hastanıza çeşitli pozisyonlar ile destek olursunuz. Oturma pozisyonu, ayak kaldırma pozisyonu ve asansör pozisyonu ile hem kendi işinizi kolaylaştırırsınız hem de hastanızın rahat etmesini sağlarsınız.

 • Hasta yatakları korkuluklu olduğu için hastanın yataktan düşmesini önler. Hareket etmekte ve sabit durmakta zorlanan hastalar korkuluklardan destek alarak yatağa uzanır ve yataktan kalkar.

 • Yatak, oturma pozisyonunda hastanızın nefes almasını kolaylaştırır. El kumandalı ve elektrikli motorları sayesinde hastaya pozisyon vermek ve hastanın tek başına pozisyon almasını sağlamak da kolaydır.

 • Buca hasta karyolası: 2 yıl garantilidir. Hasta yatağını satın aldığınızda birer adet yatak platformu, hasta yatağı ve serum askısı ile teslim alırsınız. Hasta yatağı fiyatları modele ve motor sayısına göre değişir.

Hasta yatağı kurulum ve nakliyeleri Buca ilçemize gün içinde ücretsiz yapılmaktadır!

Buca'da kiralık hasta yataklarımız:

İki Motorlu Hasta Yatağı

Üç Motorlu Hasta Yatağı

Dört Motorlu Hasta Yatağı

Hasta yatakları yalnızca hastaneler ve hasta bakım evleri için değildir. Hastalık sürecinde veya iyileşme sürecinde sevdiklerimizin evde bakımına yardımcı olabilir.

Hastanızı kiralık motorlu yataklar ile daha kolay konumlandırabilirsiniz. Yatarken farklı pozisyonlar almak, uzun süreli yatmanın vermiş olduğu eklem ağrılarını azaltır. Vücut basıncını, ağırlığını değiştirmek özellikle kalçalarda ve topuklarda yatak yaralarını engellemeye yarar.

Kiralık hasta karyolası ayarlanabilir sırt ve ayak kısmı sayesinde yastıklarla desteklenemeyen pozisyonlara olanak verir. Yatakta dinlenirken düşmeyi önleyici korkulukları vardır. Sırt kısmını kaldırarak başın yukarıda kalmasını sağlar ve böylece nefes darlığını önleriz. Elektrikli motorlar sevdiğinizin en rahat pozisyonu almasını ve gerektiğinde kendi başına ayarlamalar yapmasını sağlar.

Yatağın sırt kısmı oturmak, kitap okumak, televizyon izlemek için kaldırılır. Uyku için sırt kısmı aşağı indirilir. 90 derece açı ile oturmak hastanızın yemek yeme esnasında sıkıntı yaşamasını önler.

Baş dönmesini önlemek için yataktan kalkmadan önce yatak sırtı hafifçe kaldırılır. Ayak kısmını kaldırmak bacakta şişliği önler. Oturma pozisyonundayken ayak kısmı da kaldırılır ve hastanın yataktan kayması önlenir.

Hasta Yatakları 


2 Motorlu Ahşap Hasta Yatağı

  

Havalı Yataklar


Baklava Desenli Havalı Yatak 9 cm Kalın Boru Tipi Havalı Yatak Ventilasyonlu Boru Tipi Havalı Yatak 8 cm Boru Desenli Havalı Yatak 12 cmA+B+C Sistemli Boru Havalı Yatak İzmir 30 Derece Pozisyon Veren Havalı Yatak Boru Tipi 45 Derece Boru Tipi Havalı Boru Yatak Havalı Yatak Çeşitleri

Tekerlekli Sandalyeler


Manuel Tekerlekli Sandalye Tekerlekli Sandalye HYİ-806 Banyo Kullanımlı Tekerlekli Sandalye Hasta Taşıma Lifti

KİRALIK HASTA YATAKLARI


2 Motorlu Yatak Bariyerli Hasta Yatağı 2 Motorlu Yatalak Yatağı Zeminden Yükselen Hasta Karyolası 3 Motorlu Hasta Yatağı 4 Motorlu Hasta Yatağı

 

KİRALIK OKSİJEN KONSANTRATÖRLERİ


Kiralık Oksijen Konsantratörü  Oksijen Konsantratörü Kiralık Oksijen Konsantratörü Kiralama İzmir

Hasta Yatağı Buca

Hasta Karyolası Buca

Buca İki Motorlu Hasta Yatağı Kiralık

İzmir Üç Motorlu Hasta Yatağı

Elektrikli Hasta Yatağı İzmir

Motorlu Hasta Karyolası Buca

Elektrikli Hasta Yatağı İzmir

Buca Hasta Yatağı

Hastane Yatağı Kiralama İzmir

Üç Motorlu Hasta Yatağı

İki Motorlu Hasta Yatağı Kiralık

Buca 4 Motorlu Hasta Karyolası

Hastane Yatağı Kiralama Buca

Elektrikli Hasta Yatağı Buca

Buca Üç Motorlu Hasta Yatağı

Hastane Yatağı Kiralama Buca

Kiralık Hasta Yatağı

Mobilyalı Hasta Yatağı

Buca Mobilyalı Hasta Yatağı

Buca Ahşap Hasta Yatağı

4 Motorlu Hasta Yatağı

Mobilyalı Hasta Yatağı Buca

Hasta Karyolası Kiralama Buca İzmir

Havalı Yatak Buca

Ventilasyonlu Hasta Yatağı Buca

Buca Boru Tipi Havalı Yatak

İzmir 30 Derece Pozisyon Veren Havalı Yatak

Buca Baklavalı Havalı Yatak

İzmir 30 Derece Pozisyon Veren Havalı Yatak

 

  
109 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın