• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/hastamakaryolasi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://www.twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir
  • https://www.youtube.com/@cetinmedikal1047

WhatsAppFacebookInstagramEmailPinterestKonum

Hasta Yatağı Menderes

Hasta Yatağı Kiralama ve Satın Alma Menderes

Menderes ilçemizdeki hastalarımız için aşağıda listelenen hasta yatağı ve havalı yatak modellerinin fiyat ve nakliyesi hakkında bilgi almak için 0232 445 01 05 ve 0507 125 62 21 numaralı hatlarımızı arayabilirsiniz.

Tek kişilik ölçülerde üretilen hasta yatağı iki motora ya da üç motora sahip olabilir. Hastanın kilosuna, yaşına, hareket kabiliyetine göre motorlu hasta yatağı almak gerekir. Motor sayısı arttıkça hasta yatağının pozisyon sayısı doğru oranda artmaktadır. Tüm modellerimiz motorlu hasta yatağı modellerinden olup hastanıza uygun modeli uzman temsilcilerimizden öğrenebilir ya da ürün ve blog sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz. Bizlerden bilgi almadan önce hastanızın durumu ile ilgili ayrıntılı bilgiyi ve hangi hasta yatağı ve havalı yatak modelinin hastanıza uygun olduğunu doktorunuzdan öğrenmelisiniz.

Hasta yatakları 2 yıl garantili ve 10 yıl yedek parça garantisi altında olup ürün ile ilgili teknik servis ve arıza için kendi ekibimiz sizlere hizmet vermektedir. Havalı yataklarımız ise 2 yıl motor garantisi ile sunulmaktadır. Havalı yatak şiltesinde oluşabilecek arıza ve problemler garanti dışıdır.

Hasta Yatağı İzmir Hizmet Alanları

  1. İzmir ve çevre bölgelerde ( Manisa, Aydın, Muğla, Denizli) hasta yatağı kiralama hizmeti verir. Aylık olarak geçici bir süre için hastanızı rahat ettirmek isterseniz motorlu hasta yatağı kiralaması yapabilirsiniz.

  1. İzmir ve tüm Türkiye'de hasta yatağı, havalı yatak, tekerlekli sandalye satış hizmeti verir. İzmir merkez ve çevre ilçelere 2 ila 4 saat arasında teslimat işlemi kendi ekibimiz tarafından yapılır. Diğer illerimize hasta yatakları ambar aracılığıyla gönderilir.

  2. İzmir'de tekerlekli sandalye kiralama hizmetini sağlayan firmamızdan aylık, günlük ve hatta saatlik sandalye kiralayabilirsiniz. Nakliye ve fiyat bilgisi için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Hasta Yatağı Ne İşe Yarar?

Hasta yatağı, hastanızı pozisyonlandırarak hastanıza konfor sağlayan ve hasta bakıcı işini kolaylaştıran medikal yataklardır. Hastanelerde, bakımevlerinde kullanıldığı gibi evde de kullanımı artan hasta yataklarının genellikle motorlu olan modelleri tercih edilir. Hastanızın sırtını kaldırarak oturmasını, yemek yemesini ve televizyon izlemesini sağlayan, ayak yüksekliğini ayarlayarak yataktan düşmesine engel olan ve hareketsiz bölgelerin hareket etmesini yardımcı olan yataklardır. İki motorlu hasta yatakları sırt ve ayak yüksekliğini ayarlarken üç motorlu hasta yatakları yatak platformunu da yukarı kaldırarak bakıcının işlerini daha çok kolaylaştırır.

Hangi Hasta Yatağı Türleri Kiralıktır?

Klozetli ve ahşap olmayan tüm motorlu hasta yatağı modellerimiz kiralıktır. Genellikle klozetli veya ahşap hasta yatağı tercih etmek isteyen müşterilerimiz hasta yatağını satın alma yoluna giderler.

Havalı Yatak Nedir?

Hastanın hasta karyolası ve vücudu arasındaki baskıyı şişip sönerek azaltmaya yarayan havalı yataklardır. Vücuttaki baskı bölgesi yerini değiştirerek hastada yatak yarası oluşumunu azaltır.

Yatak yaraları çok çeşitli ve şiddetli olarak karşımıza çıksa da doktorlar tarafından önerilen havalı yataklar, yara bakım kremleri gibi ürünlerler ile yara tedavi yöntemleri olduğunu görüyoruz. Alınması gereken bazı önlemlerle uzun süre yatmaya mecbur olan hastamızda yaraların oluşumunu engelleyebiliriz. Hastanın düzenli ve iyi bir temizliği bu önlemlerin en başında gelir. Vücuttaki nem oluşumunu azaltmak, nemli bölgeleri temizlemek ve kuru tutmak yata yarası oluşumunu engeller.

Havalı yatakların bazı modellerinde ventilasyon özelliği bulunur, bu ventilasyon özelliği hasta vücuduna temiz hava üfleyerek hasta vücudunun kuru kalmasını sağlar. Bu nedenle ventilasyonlu havalı yatak modelleri son zamanlarda yoğun olarak bilinir bir hale gelen ve sık tercih edilen bir ürün modeli olarak karşımıza çıkar.

Hasta Yatakları 


2 Motorlu Ahşap Hasta Yatağı

  

Havalı Yataklar


Baklava Desenli Havalı Yatak 9 cm Kalın Boru Tipi Havalı Yatak Ventilasyonlu Boru Tipi Havalı Yatak 8 cm Boru Desenli Havalı Yatak 12 cmA+B+C Sistemli Boru Havalı Yatak İzmir 30 Derece Pozisyon Veren Havalı Yatak Boru Tipi 45 Derece Boru Tipi Havalı Boru Yatak Havalı Yatak Çeşitleri

Tekerlekli Sandalyeler


Manuel Tekerlekli Sandalye Tekerlekli Sandalye HYİ-806 Banyo Kullanımlı Tekerlekli Sandalye Hasta Taşıma Lifti

KİRALIK HASTA YATAKLARI

2 Motorlu Yatak Bariyerli Hasta Yatağı 2 Motorlu Yatalak Yatağı Zeminden Yükselen Hasta Karyolası 3 Motorlu Hasta Yatağı 4 Motorlu Hasta Yatağı

KİRALIK OKSİJEN KONSANTRATÖRLERİ

Kiralık Oksijen Konsantratörü  Oksijen Konsantratörü Kiralık Oksijen Konsantratörü Kiralama İzmir

  
72 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın