• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/hastamakaryolasi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://www.twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir
  • https://www.youtube.com/@cetinmedikal1047

WhatsAppFacebookInstagramEmailPinterestKonum

Hasta Yatağı Çeşme

Çeşme İzmir

Hasta Yatağı

Motorlu hasta yataklarını kiralayabilir veya satın alabilirsiniz. Hasta yataklarımız motorlu, el kumandalı ve garantili medikal yataklardır.

Kiralanan hasta yatakları Çeşme ilçemize gün içinde getirilerek kurulumu yapılmaktadır. Temin edilen her hasta yatağının teknik bakım servis hizmeti için mağazamızdan destek talebinde bulunabilirsiniz.

Hasta yatakları, 2 motorlu hasta yatağı, 3 motorlu hasta yatağı, 4 motorlu hasta yatağı olarak üç ana gruba ayrılmaktadır. Motorlu yataklar, gün içinde Çeşme'ye teslim edilir, manuel hasta yatakları hakkında bilgi almak için 0232 445 01 05 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

    

Havalı Yataklar


Baklava Desenli Havalı Yatak 9 cm Kalın Boru Tipi Havalı Yatak Ventilasyonlu Boru Tipi Havalı Yatak 8 cm Boru Desenli Havalı Yatak 12 cmA+B+C Sistemli Boru Havalı Yatak İzmir 30 Derece Pozisyon Veren Havalı Yatak Boru Tipi 45 Derece Boru Tipi Havalı Boru Yatak Havalı Yatak Çeşitleri

Tekerlekli Sandalyeler


Manuel Tekerlekli Sandalye Tekerlekli Sandalye HYİ-806 Banyo Kullanımlı Tekerlekli Sandalye Hasta Taşıma Lifti

KİRALIK HASTA YATAKLARI


2 Motorlu Yatak Bariyerli Hasta Yatağı 2 Motorlu Yatalak Yatağı Zeminden Yükselen Hasta Karyolası 3 Motorlu Hasta Yatağı 4 Motorlu Hasta Yatağı

KİRALIK OKSİJEN KONSANTRATÖRLERİ


Kiralık Oksijen Konsantratörü  Oksijen Konsantratörü Kiralık Oksijen Konsantratörü Kiralama İzmir

2 Motorlu Hasta Yatağı

İki motorlu hasta yatağının sırt ve ayak kısımlarını kaldırabilirsiniz. Sırt kısmını 90 derece açıya kadar yükseltebilirsiniz. Ayak kısmını ise 35 dereceye kada yükseltebilirsiniz. Ayak kısmı derecesi 45 dereceye kadar yükseltilen modellerimiz de bulunmaktadır. Hasta yatağı korkulukları çeşitlilik göstermektedir: Abs korkuluklar, tabanca korkuluklar, demir korkuluklar. Genellikle hastanın hareket durumuna göre korkuluk tercihi yapılır. 2 yıl garantili hasta yataklarının 10 yıl yedek parça garantisi bulunur.

3 Motorlu Hasta Yatağı

Üç motorlu hasta yataklarında da iki motorlu yatak özellikleri bulunur. Sırt ve ayak kısmını yükseltebilir, istediğinizde indirebilirsiniz. Ayrıca 3. motoru ile hasta yatağı platformunu yerden yükselten asansörlü hasta yataklarıdır. 3 motor, asansör özelliğini ayarlamaya yarayan motordur. Eğer hastanızın bakımını eğilmeden ve daha kolay yapmak istiyorsanız 3 motorlu yatakları tercih edebilirsiniz.

Hasta bakıcısı veya yakınları hasta bakımında zorlanmamak, bel ağrılarını engellemek için 3 motorlu hasta yatağı kullanılırlar. Hasta ise pencereden dışarı bakabilmek için yükseltilebilen hasta yatağını tercih eder.

2 yıl motor ve 10 yıl yedek parça garantisi ile 3 motorlu hasta yatağını temin edebilirsiniz. Sipariş vermek için 0232 445 01 05- 0507 125 62 21.

4 Motorlu Hasta Yatağı

Dört motorlu hasta yataklarımız full abs ve amortisör korkulukludur. 2. ve 3. motorlar hastanın sırt, ayak kısımını ve hasta yatağını yükseltir. 4. motor ise baş yukarı-baş aşağı pozisyonlarını ayarlamanıza yardımcı olur. Ters trendelenburg hareketleri ile hastanın gerekli görüldüğünde başını yukarı yükseltebilir ve ayaklarını aşağı indirebilirsiniz. Trendelenburg hareketinde ise hastanın başını indirebilir, ayaklarını yükseltebilirsiniz.

Trendelenburg hareketlerinin hastanız için gerekli olup olmadığına doktorunuza başvurarak belirlemelisiniz. Dört motorlu yataklarımız 2 yıl garantili ve 10 yıl yedek parça garantilidir.

Tüm hasta yataklarımız bir adet sünger yatak ve serum askısı ile teslim edilir. Diğer hasta bakım ürünlerini mağazamızda bulabilirsiniz: Havalı yataklar, tekerlekli sandalyeler, hasta bezleri, yara bakım kremleri, oksijen konsantratörleri.

Havalı Yataklar

Havalı yataklar, motorlu hasta yataklarından farklı yataklardır. Motorlu hasta yatakları, standart bir yatak odası karyolası olarak kullanılır. Havalı yataklar ise karyola üzerinde kullanılan şişme yataklardır. Motorları ve şiltesi ile birlikte kullanılan yataklardır. Kullanım amacı ise yatan hastada yaraların oluşumunu önlemek ve azaltmaktır.

Yatak yaraları veya bası yaraları, hastanın tedavi sürecinde oluşan ve bu süreci daha da zorlaştıran yaralardır. Bu nedenle yatak yaralarına karşı önlem almak gerekir. Hasta bez kullanıyorsa bezler sık sık değiştirilmelidir, hasta altı nemli kalmamalıdır. Nemli kalan vücutta yara oluşumu daha sık meydana gelir. Hasta hijyenine dikkat etmek ve bunun yanında hastanın kan dolaşımını hızlandırmak gerekmektedir. Kan dolaşımını hızlandırmak için de havalı yataklar kullanılmaktadır.

Havalı yataklar, baklava ve boru tipi olarak ayrılır. Boru tipi yataklar da kalınlıklarına göre ayrılmaktadır. 8 cm, 9 cm ve 12 cm kalınlığında farklı boru tipi yataklar bulunur. Bir de hastaya sağdan ve soldan pozisyon vermek için 30 derece pozisyon veren boru tipi havalı yataklar mevcuttur. Hastanın kilosu ve sağlık durumuna bağlı olarak havalı yatak seçimi yapabilirsiniz.

Havalı yatak motorları 2 yıl garantilidir. Hasta yatağınız ile birlikte hasta yatağı siparişi de verebilirsiniz. Detaylı bilgilere sitemizdeki havalı yataklar menüsünden ulaşabilirsiniz.

 

Havalı Yatak Çeşitleri:

Baklava tipi havalı yatak,

8 cm boru tipi havalı yatak,

9 cm boru tipi havalı yatak,

12 cm boru tipi havalı yatak,

A+B+C ventilasyonlu havalı yatak,

30 derece pozisyon veren havalı yatak.

 

Hasta Yatağı Çeşitleri:

Ev tipi 2 motorlu hasta yatağı,

Tabanca korkuluklu 2 motorlu hasta yatağı,

Full abs 2 motorlu hasta yatağı,

Ahşap 2 motorlu hasta yatağı,

Tabanca korkuluklu 3 motorlu hasta yatağı,

Full abs 3 motorlu hasta yatağı,

Ahşap 3 motorlu hasta yatağı,

Full abs 4 motorlu hasta yatağı.

 

Klozetli Hasta Yatağı

Klozetli hasta yatağı, 2 motorlu hasta yataklarından biridir. Baş ve ayak kısmı yükseltilebilen hasta yatağının diğer yataklardan ayrılan özelliği klozetli olmasıdır. Tuvalet ihtiyacını gidermek için tasarlanan yatak platformunda klozet bulunur. Klozet altındaki badya sürgülüdür, badyayı çıkarıp temizleyebilirsiniz. Sünger yatak ise klozetli hasta yatağa özel olarak üretilir.

Lazımlıklı hasta yatağı kiralama hizmetimiz yoktur. Lazımlıklı hasta yatağı kişiye özeldir, başka bir kişi tarafından kullanılması tavsiye edilmez.

Mobilyalı (Ahşap) Motorlu Hasta Yatağı

Ahşap hasta yataklarımızda 2 motorlu ve 3 motorlu yataklarımız mevcuttur. Hasta yatağı kenarlık ve başlıkları ahşap malzemeden üretilmiştir. Mobilyalı hasta yatakları, evde kullanıma uygun yataklardır. Full abs veya tabanca korkuluklu hasta yatağı görüntüsünden ziyade ahşap görüntü arayanlar için tasarlanmaktadır. Evde, hasta bakımevinde ve huzurevinde kullanılmaktadır.

Klozetli hasta yatağında olduğu gibi mobilyalı hasta yataklarımızda da kiralama hizmetimiz bulunmamaktadır. 2 yıl motor garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi bulunmaktadır.

Tekerlekli Sandalyeler

Mağazamızda manuel ve akülü tekerlekli sandalye çeşitleri bulunmaktadır. Manuel tekerlekli sandalyeler arasında hafif tekerlekli alüminyum sandalyeler, klozetli masalı tekerlekli sandalyeler, geniş tekerlekli sandalyeler, çocuk sandalyeleri ve akülü tekerlekli sandalyeler bulunmaktadır.

Manuel tekerlekli sandalyelerimizde kiralama seçeneğimiz bulunmaktadır. Tekerlekli sandalye modellerinden uygun olanı günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilirsiniz. Mağazamızı ziyaret ederek tekerlekli sandalye kiralaması yapabilirsiniz.

Akülü tekerlekli sandalyelerimizde kiralama hizmetimiz yoktur. Manuel veya akülü tekerlekli sandalye satın alan müşterilerimizin ürünleri 2 yıl garantilidir.

 

Hasta Yatağı Çeşme Teslimat Hattı: 0232 445 01 05 - 0507 125 62 21.

 

 

  
102 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın