• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/hastamakaryolasi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://www.twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir
  • https://www.youtube.com/@cetinmedikal1047

WhatsAppFacebookInstagramEmailPinterestKonum

Muğla Hasta Yatağı ve Karyolası

Hasta Yatağı Muğla

Otomatik Hasta Yatağı Muğla

Hasta yataklarından ev tipi ve hastane tipi modellerimiz tam otomatik yataklardır. Otomatik olarak hasta yatağını ayarlayabilir, yatağın belli kısımlarını yükseltebilirsiniz. Motorlar hasta yatağı altındadır ve el kumandası ile motoru çalıştırabilirsiniz. Hem sırtı dikleştirerek hem de ayakları yukarı kaldırarak hastanızın pozisyon almasını sağlayabilirsiniz.

Tüm hasta yatağı modellerimiz otomatiktir, motor ile çalışmaktadır. İster iki motorlu ister üç motorlu hasta yatağı seçin her iki yatağı da el kumandası yardımı ile yükseltip alçaltabilirsiniz. İki motorlu hasta yatağı, üç motorlu hasta yatağı, dört motorlu hasta yatağı modellerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Hasta Yatakları 


    Muğla Hasta Yatakları

Havalı Yataklar


Baklava Desenli Havalı Yatak 9 cm Kalın Boru Tipi Havalı Yatak Ventilasyonlu Boru Tipi Havalı Yatak 8 cm Boru Desenli Havalı Yatak 12 cmA+B+C Sistemli Boru Havalı Yatak İzmir 30 Derece Pozisyon Veren Havalı Yatak Boru Tipi 45 Derece Boru Tipi Havalı Boru Yatak Havalı Yatak Çeşitleri

Tekerlekli Sandalyeler


Manuel Tekerlekli Sandalye Tekerlekli Sandalye HYİ-806 Banyo Kullanımlı Tekerlekli Sandalye Hasta Taşıma Lifti

KİRALIK HASTA YATAKLARI


2 Motorlu Yatak Bariyerli Hasta Yatağı 2 Motorlu Yatalak Yatağı Zeminden Yükselen Hasta Karyolası 3 Motorlu Hasta Yatağı 4 Motorlu Hasta Yatağı

KİRALIK OKSİJEN KONSANTRATÖRLERİ


Kiralık Oksijen Konsantratörü  Oksijen Konsantratörü Kiralık Oksijen Konsantratörü Kiralama İzmir

Hasta Yatağı Faydaları

Motorlu hasta yatağı, kitap okuması veya televizyon izlemesi için hastaya 0 ile 90 derece arasında oturma pozisyonu sağlar. Hasta yatağı, hastanın nefes almasını kolaylaştırmak için 90 derece açıya kadar el kumandası ile ayarlanabilir. Hasta yatağı korkulukları, hastanın yataktan kalkmasına ve tekrar yatağa uzanmasına destek olur. Hastanın vücudunu hareket ettirerek vücuttaki yatak basıncını azaltır ve böylece yatak yaraları oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Elektrikli hasta yatağı, hasta bakıcının hasta ile daha rahat ilgilenmesi için yatağı uygun pozisyona getirir. Oturma pozisyonundaki hastanın öksürmesine ve akciğerlerindeki mukusu rahatça çıkarmasına yardım eder. Oturma pozisyonundaki hastanın yemek yemesini kolaylaştırır ve yutkunmasını sağlar.

Hasta Yatağı Fiyatı Muğla

Çift motorlu hasta yatağı fiyatları genellikle evlerde kullanıldığı için oldukça uygun fiyata sahiptir. Yatak modelleri, ölçüleri ve motor özellikleri dikkat edilerek tercih edilmelidir. Örneğin, motor sayısı arttıkça fiyatların değişecektir, çünkü motorun sahip olduğu güç (N) ve işlevi artmaktadır. Çift motorlu hasta yatağı yerine 3 motorlu hasta yatağı seçerseniz karyolanın asansör özellikli olduğunu göreceksiniz. Eğer 4 motorlu bir hasta yatağı inceliyorsanız trendelenburg ve ters trendelenburg özellikleri ile karşılaşacaksınız ve hasta karyolası fiyatları da bu motor sayısına göre değişecektir. 

Hasta Yatağı Muğla Teslimatı

Muğla Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Menteşe, Milas, Ortaca, Seydikemer, Ula, Yatağan'a hasta yatağı modelleri gönderimi yapılmaktadır.

Hasta yatağı modellerimizin hepsi Tüm Türkiye'ye nakil edilmektedir. İzmir, Manisa, Muğla, Denizli, Çanakkale, Balıkesir, Aydın, Uşak, Kütahya gibi. Urla, Çeşme, Kuşadası, Seferihisar, Özdere, Gümüldür, Dikili, Foça gibi İzmir şehirimizin yazlık ilçelerine de nakliye ve kurulum yapılmaktadır.

10 yıl yedek parça garantili hasta karyolası siparişi vermek için 0232 445 01 05 - 0507 125 62 21.

  
140 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın