• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/hastamakaryolasi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://www.twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir
  • https://www.youtube.com/@cetinmedikal1047

WhatsAppFacebookInstagramEmailPinterestKonum

Hasta Yatağı Manisa Kiralama ve Satış

Hasta Karyolası ve Hasta Yatağı Manisa

Manisa'da ikamet eden veya geçici süre için tatile gelen müşterilerimiz ve hastaları için çeşitli hasta yatağı modellerimiz bulunur.

Mağazamıza tüm müşterilerimizi bekliyoruz. Mağazaya gelemeyecek müşterilerimiz telefon hatlarımızdan sipariş verebilir: 0232 445 01 05 – 0507 125 62 21 – 0505 898 25 74.

Hasta karyolası, hasta yatağı ve havalı yatak ihtiyacı olan hastalarımıza temiz ve antibakteriyel ürünlerimizi sunuyoruz.

Hasta yatakları bilindiği üzere, hastanın konforunu temel alan bunun yanında hasta bakıcının günlük işlerini kolaylaştıran özel yataklardır. Bu özel yataklar çok çeşitlidir. Hasta bakıcı ve hasta yakını birlikte hasta yatağı seçiminde bulunur ve medikalden bir hasta yatağı temin eder.

Hasta Karyolası ve Hasta Yatağı Kiralama Manisa

Hasta yatağı kiralamak isteyen müşterilerimiz aylık olarak hasta yatağı ve karyola kiralaması yapabilir. Hasta yatağı kiralayan veya satın alan müşterilerimizin hasta yatakları gün içinde Manisa ilçemize teslim edilmektedir. Aşağıdaki kiralık karyola listemizdeki ürünlerimizi detaylı inceleyebilirsiniz. Kiraladığınız hasta yatağı serum askısı ile birlikte teslim edilmektedir. 1 aylık, 2 aylık veya 3 aylık kiralama yapabilirsiniz. Kiralama başlangıcında 2 aydan fazla kiralanan hasta yataklarındaki indirimlerimizden faydalanabileceğinizi unutmayın.

2 Motorlu Hasta Yatağı HYİ-1510 Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Yatağı HYİ-1520 2 Motorlu Hasta Yatağı HYİ-1520A 2 Motorlu Ahşap Hasta Yatağı HYİ-1610

3 Motorlu Hasta Yatağı HYİ-1530 3 Motorlu Hasta Yatağı HYİ-1530A 4 Motorlu Hasta Yatağı HYİ-4040 Hasta Yatağı Manisa

Havalı Yataklar


Baklava Desenli Havalı Yatak 9 cm Kalın Boru Tipi Havalı Yatak Ventilasyonlu Boru Tipi Havalı Yatak 8 cm Boru Desenli Havalı Yatak 12 cmA+B+C Sistemli Boru Havalı Yatak İzmir 30 Derece Pozisyon Veren Havalı Yatak Boru Tipi 45 Derece Boru Tipi Havalı Boru Yatak Havalı Yatak Çeşitleri

Tekerlekli Sandalyeler


Manuel Tekerlekli Sandalye Tekerlekli Sandalye HYİ-806 Banyo Kullanımlı Tekerlekli Sandalye Hasta Taşıma Lifti

KİRALIK HASTA YATAKLARI


2 Motorlu Yatak Bariyerli Hasta Yatağı 2 Motorlu Yatalak Yatağı Zeminden Yükselen Hasta Karyolası 3 Motorlu Hasta Yatağı 4 Motorlu Hasta Yatağı

KİRALIK OKSİJEN KONSANTRATÖRLERİ


Kiralık Oksijen Konsantratörü  Oksijen Konsantratörü Kiralık Oksijen Konsantratörü Kiralama İzmir

 

Hasta yatağı satın almak yerine kiralamak isteyen hasta yakınlarımız için hasta yatağı kiralama hizmetimizi Manisa'ya da ulaştırıyoruz. Kiralamak istediğiniz karyolayı, kiralama süresini ve ödeme şeklinizi belirttikten sonra kiralık hasta yatağınız kuruluma gönderilir.

Kiralık ürün gruplarımız da oldukça geniştir: İki motorlu, üç motorlu veya dört motorlu hasta yataklarımızdan hastanıza ve size uygun bir hasta yatağını kiralayabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kullanımı Manisa

Hasta yatağı kullanımı oldukça kolaydır, bu konuda endişe etmenizi gerektirecek bir durum yoktur. Hasta yatağınız kurulduktan sonra el kumandanız ile hastaya pozisyon verebilirsiniz. Herhangi bir arıza durumunda temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.

Hasta yatağınızı kullanırken dikkat etmeniz gereken bir kaç nokta vardır: Hasta yatakları motorlu yataklardır ve kabloların tekerlekler tarafından ezilmemesine ve hasta yatağına sıkışmamasına dikkat etmeniz gerekir. Aksi takdirde kabloların zedelenmesi hasta yatağının çalışmasına engel olmaktadır. Genellikle hastaya pozisyon verirken kablolar sıkışmakta ve zedelenmektedir. Bu nedenle kablolarınızı düzenli aralıklarla kontrol etmelisiniz.

Hastanızın ayak kısmı yükseltilmiş haldeyken hasta yakınlarının karyola ayak ucuna oturması tavsiye edilmemektedir. Ayak ucunun kaldırma gücü karyola kapasitesine bağlıdır. Hasta yatakları kişiye özeldir ve iki, üç veya daha fazla kişinin oturması için tasarlanmaz.

Hasta Yatağı Fiyatları Manisa

Hasta yatağı fiyatları sektörde farklılık göstermektedir. Ayrıca modelin dizaynı ve motor sayısı da fiyatları etkilemektedir. Seçeceğiniz karyola iki motorlu ise en uygun hasta karyolası fiyatları ile karşılaşırsınız. Eğer dört motorlu bir hasta yatağı seçtiyseniz fiyatın değiştiğini görürsünüz.

Hasta yatağı kiralama fiyatları ise oldukça uygundur ve her evin bütçesini zorlamayan fiyatlardır. Hasta geçici bir tedaviye ihtiyaç duyduysa hasta yatağı kiralama talebi ortaya çıkar. Bu talep doğrultusunda firmamızdan uygun fiyatlara hasta yatağı kiralaması yapabilirsiniz. Kiraladığınız hasta yatağının kurulum ve nakliyesiile kiralama süreci bittiğindeki nakliyesi bize aittir.

Hasta Yatağı Faydaları Manisa

Hasta yatakları, korkuluklarıyla hastanın yataktan düşmesini önler. Sırtı kaldırarak hastanın yemek yemesini kolaylaştırır, boğazına yemek kaçmasını önler. Oturmasını ve televizyon izlemesini hatta evdeki sohbetlere katılmasını sağlar. Hastanın nefes almasını kolaylaştırır ve uyku kalitesini arttırır. Hastanın yataktan transfer edilmesine yardımcı olur.

Ayak ucunu kaldırma pozisyonu ile hastanın yataktan kaymasını önler. Yükseltilen karyola hasta bakıcı işini kolaylaştırır, bakım-pansuman işlerini hızlandırır. Hasta bakıcıda bel ağrıları oluşumunu engeller. Tekerlekleri sayesinde ev içerisindeki hasta konumunun değiştirilmesini sağlar.

 

  
182 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın