• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/hastamakaryolasi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://www.twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir
  • https://www.youtube.com/@cetinmedikal1047

WhatsAppFacebookInstagramEmailPinterestKonum

Konak İzmir Hasta Yatağı Kiralık

Hasta Yatağı Konak 

Hasta yatağı kurulum, fiyatlar, kullanım, hastaya en uygun hasta yatağı ve hasta yatağı ile beraber kullanılan medikal ürünler için 0507 125 62 21 – 0232 445 01 05 numaralı telefon hatlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Konak'a tüm hasta yatağı modellerimizin kurulumunu ve nakliyesini yapmaktayız.

Konak ilçe bölgesindeki hastalarımız firmamızdan hasta yatağı kiralaması yapabilirler. Aylık olarak kiralanan motorlu hasta yataklarımızın bakım ve servisi firmamıza aittir. Kiralık hasta yatağı ile birlikte serum askısı ve hasta yatağı teslim edilir.

    

Havalı Yataklar


Baklava Desenli Havalı Yatak 9 cm Kalın Boru Tipi Havalı Yatak Ventilasyonlu Boru Tipi Havalı Yatak 8 cm Boru Desenli Havalı Yatak 12 cmA+B+C Sistemli Boru Havalı Yatak İzmir 30 Derece Pozisyon Veren Havalı Yatak Boru Tipi 45 Derece Boru Tipi Havalı Boru Yatak Havalı Yatak Çeşitleri

Tekerlekli Sandalyeler


Manuel Tekerlekli Sandalye Tekerlekli Sandalye HYİ-806 Banyo Kullanımlı Tekerlekli Sandalye Hasta Taşıma Lifti

KİRALIK HASTA YATAKLARI


2 Motorlu Yatak Bariyerli Hasta Yatağı 2 Motorlu Yatalak Yatağı Zeminden Yükselen Hasta Karyolası 3 Motorlu Hasta Yatağı 4 Motorlu Hasta Yatağı

KİRALIK OKSİJEN KONSANTRATÖRLERİ


Kiralık Oksijen Konsantratörü  Oksijen Konsantratörü Kiralık Oksijen Konsantratörü Kiralama İzmir

Uzun süreli bakım ve bakım evleri, destekli yaşam tesisleri ve ayakta tedavi klinikleri dahil olmak üzere sağlık tesislerinde kullanılabilen hasta yatakları değişken pozisyonlar sunar.

Evde medikal yatak hastanın hastaneden daha erken taburcu olması için uygun koşulları sağlayabilir. Kişinin durumuna göre doğru yatağı seçmek basınç ülserlerini önlemek açısından önemlidir. Yataklar hakkında daha fazlasını www.izmirhastatagi.com ile keşfedin.

Hasta yataklarının tıbbi yataklar, sağlık bakım yatakları, evde bakım yatakları, bakım yatakları, hasta bakım yatakları ve evde bakım yatakları gibi çeşitli isimleri bulunmaktadır.

Mağazamızda bulunan tam elektrikli yataklar yatağın baş ve ayak kısımlarının yanı sıra yatağın tüm yüksekliğini kaldırabilen bir motora sahiptir. Tam elektrikli yataklarımızda, 2 motorlu hasta yatağı, 3 motorlu hasta yatağı ve 4 motorlu hasta yatağı olarak bilinen tüm yataklarımızda, genellikle baş ve ayak pozisyonları bulunur. Yatağın tüm yüksekliğinin kaldırılabildiği yataklar 3 motorlu hasta yatağı ile 4 motorlu hasta yatağıdır. Trendelenburg, ters trendelenburg ve kalp sandalyesi pozisyonları gibi pozisyonların dahil olduğu 4 motorlu hasta yatakları için tıklayınız.

Tıbbi yataklar bir çerçeve ve yatak levhasından oluşur. Yatak çerçeveleri destek ve stabilite açısından hayati öneme sahiptir. Ayrıca yatak levhaları şilte için destek sağlar.

Ayarlanabilir Yan Korkuluklar/Destekler

Yan korkuluklar/destekler yükseltilebilir ve alçaltılabilir, böylece transferleri kolaylaştırabilir ve hastaların yataktan düşmesini engelleyebilir. Korkuluklar yalnızca yatağa girerken veya çıkarken indirilmeli, hasta güvenliğini sağlamak için dinlenme esnasında korkluklar yüksekte tutulmalıdır.

Pozisyon Kontrolü

El kumandaları bir bakıcı veya hasta tarafından yatağı çalıştırmak için kullanılır. Tüm motorlu hasta yataklarda pozisyon kontrolü bir el kumandası veya kontrol paneli üzerinden yapılır.

Tekerlekler

Yatağın manevra yapmasını kolaylaştırmak için yatak levhasının alt kısmında tekerlekler bulunur. Kaymayı önlemek ve güvenli transferleri kolaylaştırmak için tekerlekler fren sistemine sahiptir. Kilitler yalnızca yatağı bir alandan diğerine taşırken açılmalıdır.

Baş ve Ayak Başlıkları

Baş ve ayak başlıkları genellikle dayanıklıdır, temizlenmesi kolaydır. Yatağın çeşidine göre bazı başlıklar farklı stile sahiptir. Yatak çerçevesinden sökülebilen yatak başlıkları olduğu gibi yatak çerçevesine sabit baş ve ayak başlıklar da mevcuttur.

Aliağa, Balçova, Bornova, Buca, Bergama, Bayraklı, Beydağ, Gaziemir, Foça, Konak, Karşıyaka, Güzelbahçe, Karaburun, Çeşme, Seferihisar, Urla, Bostanlı, Tire, Torbalı, Dikili, Çiğli, Bayındır, Karabağlar, Kınık, Menemen, Kiraz, Menderes, Narlıdere, Ödemiş, Selçuk, Kemalpaşa, Bostanlı.

  
178 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın