• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/hastamakaryolasi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://www.twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir
  • https://www.youtube.com/@cetinmedikal1047

WhatsAppFacebookInstagramEmailPinterestKonum

Anasayfa

Hasta Yatağı


2 Motorlu Ahşap Hasta Yatağı   

Havalı Yataklar


Baklava Desenli Havalı Yatak 9 cm Kalın Boru Tipi Havalı Yatak Ventilasyonlu Boru Tipi Havalı Yatak 8 cm Boru Desenli Havalı Yatak 12 cmA+B+C Sistemli Boru Havalı Yatak İzmir 30 Derece Pozisyon Veren Havalı Yatak Boru Tipi 45 Derece Boru Tipi Havalı Boru Yatak Havalı Yatak Çeşitleri

Tekerlekli Sandalyeler


Manuel Tekerlekli Sandalye Tekerlekli Sandalye HYİ-806 Banyo Kullanımlı Tekerlekli Sandalye Hasta Taşıma Lifti

HASTA YATAĞI KİRALAMA


2 Motorlu Yatak Bariyerli Hasta Yatağı 2 Motorlu Yatalak Yatağı Zeminden Yükselen Hasta Karyolası 3 Motorlu Hasta Yatağı 4 Motorlu Hasta Yatağı

KİRALIK OKSİJEN KONSANTRATÖRLERİ


Kiralık Oksijen Konsantratörü  Oksijen Konsantratörü Kiralık Oksijen Konsantratörü Kiralama İzmir


Hasta Karyolası Hızlı Teslimat Kredi Kartı veya Nakit Hasta Yatağı Ödeme Yöntemi Hasta Yatağı Kiralama Hasta Yatağı Ücretsiz Kurulum


Hasta Yatağı Nasıl Kiralarım?Hasta Yatağı İzmir BilgiHavalı Yatak NedirHavalı Yatak ÇeşitleriTrendelenburg ÖzelliğiHavalı Yatakların FaydalarıHasta Yatağı Kullanım AvantajlarıHASTA YATAĞI SATIŞ VE KİRALAMA


Hasta Yatağı 

İzmir Hasta Yatağı firmamızdan iki motorlu hasta yatağı, üç motorlu hasta yatağı ve dört motorlu hasta yatağı temin edebilirsiniz. Motorlu özel hasta yatakları yanında bireyin hareket kabiliyetini iyileştirmeye yardımcı havalı yatak ve tekerlekli sandalye ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 0232 445 01 05 ve 0507 125 62 21 numaralı hatlarımız üzerinden ihtiyaç konusu olan ürünlerin kullanımı, faydaları ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Hasta yatakları listemizden size veya hastanıza uygun fonksiyonlara sahip hasta yatağını sitemizdeki Hasta Yatakları menüsünden inceleyebilirsiniz: baş ayak kalkar 2 motorlu hasta yatağı, abs başlıklı 2 motorlu hasta yatağı, full abs 2 motorlu hastane yatağı, mobilyalı 2 motorlu hasta yatağı, full abs 3 motorlu hastane yatağı, tabanca korkuluklu hasta yatağı 3 motorlu, 4 motorlu hastane yatağı

Hasta yatağı uzun süre yatağa bağlı kalan ve hareket kabiliyeti sınırlı kişiler tarafından kullanılmak üzere tasarlanır. Tasarım ve işlevsel pozisyonlarıyla hem hastanın hem de bakıcının ihtiyaçlarını hesaba katarak onlara evde veya hastanede konfor, destek ve yardım sunar. Yalnızca evde veya hastanede değil bazen de tatil konaklamalarında hasta yataklarına ihtiyaç duyulabilir.

Hasta yataklarının çeşitleri vardır ve en yaygın olanları motorlu hasta yataklarıdır. Özellikle hareket kabiliyeti kısıtlı hastalar için tasarlanan hasta yatakları hastanın standart pozisyonlarını motor yardımıyla sağlar. Kontrollü pozisyonlama ve yan korkulukları ile hem hasta güvenliğini hem de konfor seviyesini artırır.

Herhangi bir hasta yatağı ürünü hastaya yüksek düzeyde kalite ve konfor sağlamalıdır. Tıbbi hasta yatakları şilteler ve ekstra aksesuarlarıyla hastalara, bakıcılara ve aileye rahatlık sunar. Hastaların farklı ihtiyaçları olduğundan otomatik yükseltme veya bütçe dostu fiyatlar gibi seçeneklere firmamız ile erişebilirsiniz.

Müşterilerimizin kişiye göre değişen gereksinimlerinin olduğunun bilincindeyiz. Bazı hastalarımız yalnızca geçici olarak tıbbi ekipmana, hasta yatağı veya tekerlekli sandalyeye, ihtiyaç duyar. Diğer hastalarımız ufak ve düzenli ödemeler ile kiraladıkları hasta yataklarının bütçeleri için daha iyi olduğunu düşünür. Hasta yatağı kiralama seçeneğinin seyahat planlarına uygun olması bakımından da ayrıca düşünülür. İhtiyaçlar doğrultusunda hasta yatağı kiralama hizmetimiz şunları kapsamaktadır: Bütçe dostu ücretlendirme, aylık ödeme, uzman personel, teknik servis ve bakım, kiralama sürecini uzatma, nakliye ve kurulum.

Hasta yatağı kiralama, evde tıbbi medikal yatağına ihtiyaç duyan kişiler arasında giderek daha popüler olan bir yatak temin seçeneğidir. Hastalarımızın hastane yataklarının yanısıra diğer medikal ekipmanlarının tüm özelliklerinden kendi evlerinde de faydalanabilmeleri için medikal yatak kiralama hizmetini İzmir Hasta Yatağı olarak sunuyoruz.

İzmir Hasta Yatağı olarak kısa vadeli kiralanabilecek bir dizi hastane yatağı sunuyoruz. Güvenilir ekibimiz ve hızlı iletişim ve hareket kabiliyetimizle müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hasta yatağı kiralama hizmetini İzmir, Aydın, Muğla, Denizli, Manisa illerimizde sağlıyoruz.

Kendinize, sevdiğinize veya aile üyenize uygun seçeneğini bulmak için hasta bakım yatakları ve havalı hasta yatakları yelpazemize göz atabilirsiniz. İster evde rehabilitasyon ve bakım için yatak araştırması yapıyor olun, ister bir hasta yatağını satın almadan önce deneme amaçlı kiralama için araştırma yapıyor olun firmamızdan 7 /24 destek alabilirsiniz.

İzmir Hasta Yatağı Kiralama Teslimat Bölgeleri

Aliağa, Balçova, Bornova, Buca, Bergama, Bayraklı, Beydağ, Gaziemir, Foça, Konak, Karşıyaka, Güzelbahçe, Karaburun, Çeşme, Seferihisar, Urla, Bostanlı, Tire, Torbalı, Dikili, Çiğli, Bayındır, Karabağlar, Kınık, Menemen, Kiraz, Menderes, Narlıdere, Ödemiş, Selçuk, Kemalpaşa, Bostanlı.

Manisa, Aydın, Muğla, Balıkesir, Denizli, Uşak, Afyon, Ankara, Eskişehir, Antalya, Hatay, Mersin, Çanakkale, Bursa, Kastamonu, Trabzon, Ordu, Batman, Diyarbakır, Kars, Tunceli,  Adana, Urfa, Bolu, İzmit, Kütahya, Gümüşhane, Elazığ, Erzurum, Erzincan, Edirne, Tekirdağ, Konya, Mardin, Zonguldak tüm illerimize hasta yatağı kargo aracılığıyla teslim edilir.

Hasta yatağı Bostanlı, motorlu karyola Bostanlı, Buca hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı Buca, hasta karyolası ve yatağı İzmir, Bostanlı hasta yatağı, hasta yatağı Bornova, hasta karyolası kiralama Bornova, kiralık hasta karyolası Manisa, hasta yatağı Manisa, hasta yatağı bayraklı, 2 motorlu hasta yatağı bayraklı, motorlu hasta yatağı Aliağa, Aliağa tam otomatik hastane yatağı, elektrikli hasta yatağı Balçova, Gaziemir hasta yatakları, karyola kiralama İzmir, kiralık hasta yatakları İzmir, garantili hasta yatakları, hastane yatakları kiralık, hasta yatağı kiralama Balçova, hasta karyolası kiralama Muğla, Muğla hasta yatağı, hasta yatağı Menderes, kiralık karyola Menderes, hasta yatağı Karabağlar, Karabağlar motorlu hasta yatağı, elektrikli hasta yatakları Karşıyaka, hasta yatağı Bayraklı, hasta yatağı Balçova, hasta yatağı Güzelbahçe.


 

Aydın Kuşadası için aylık, iki aylık ve üç aylık hasta yatağı kiralama hizmetimiz vardır. Dilediğiniz ay kadar hasta yatağı kiralayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralamalarında hasta yatağı platformunuz, hasta yatağınız ve serum askınız fiyata dahildir.
20.06.2023
Hasta yatağı kurulum ve nakliyeleri Karaburun ilçemize gün içinde ücretsiz yapılmaktadır. Hasta yatağını satın aldığınızda birer adet yatak platformu, hasta yatağı ve serum askısı ile teslim alırsınız. Hasta yatağı fiyatları modele ve motor sayısına göre değişir. Hoşunuza giden model için 0232 445 01 05 nolu hattımız üzerinden fiyat bilgisi alabilirsiniz.
02.10.2023
... 11 ...